Outdoorové aktivity

Na míru pro Vás připravíme outdoorové aktivity, které Vás budou opravdu bavit!!!

Jedná se o akci pro rodiny či skupiny, která probíhá v přirozeném a neomezujícím přírodním prostředí bez rušivého vlivu okolního světa.

Hru připravíme speciálně dle dispozic a terénu Vámi zvoleného místa a jeho okolí s tím, že téma hry můžete zvolit dle vašeho uvážení nebo si vybrat z naší aktuální nabídky. Je nezbytné, aby hru objednal jeden subjekt (město, obec, firma, sdružení, komunita, popř. jednotlivec za skupinu,...).

Hry se pak může po přihlášení zúčastnit jakýkoliv počet skupin (rodina s dětmi - max. dva dospělí nebo 2 - 4 členná skupina dospělých). Po obdržení dispozic ke hře, zpravidla týden před konáním, se může skupina připravit k účasti (kostými, trénink, bojový pokřik, heslo,... fantazii se meze nekladou). V den konání se skupina zaregistruje na startu, obdrží další potřeby (průvodce, mapu, rekvizity, dispozice, pokyny ke hře, pití a svačinu ap.) a vydá se na trasu sestávající z 10 stanovišť od sebe vzdálených ccy 0,5 km. Na každém stanovišti čeká účastníky úkol, rébus, hlavolam nebo hádanka, včetně dvou záchytných stanovišť pro ty, kteří mají při hře jakékoli potíže (občerstvení, zranění či pomoc při řešení úkolů tak, aby každý došel v pořádku do cíle). Celá hra trvá cca 7 hodin (startem a cílem prochází skupiny v časovém rozmezí přibližně 15 - 20 min.). Na konci jsou pak vyhodnoceny výsledky (získané body, čas, bonusy a penále) a vyhlášeny výsledky (první tři místa jsou ohodnocena věcnými cenami a poháry, první pak získává putovní vlajku) při společném občerstvení (dle Vašich možností může být den zakončen večerem s hudbou apod.).

Výsledná kalkulace ceny vychází z Vašich požadavků a zahrnuje nákup cen, pohárů a vlajky, občerstvení, výrobu stanovišť (vč. subdodávek, např. adrenalinové sporty), propoziční materiály a rekvizity a realizační tým (cca 20 lidí). Výše ceny se mimo jiné odvíjí také od získání sponzorů.

Hru si můžete objednat na tel. č. 724 301 876

Poté bude zpracována nabídky dle Vašich podmínek a požadavků a stanovena cena.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider pro úvodní stránku---

slider slider

---sociální a kontaktní ikony---

+420 724 301 876

info@fitkoeden.cz

.