Aerobik pro nejmenší

Základní cvičební prvky a tanečky pro naše nejmenší princezny 3+. Hodiny jsou velice různorodé, hrajeme míčové i jiné hry, cvičíme jógu, skáčeme přes švihadlo, stavíme překážkové dráhy, tancujeme a učíme se základním krůčkům aerobiku i tance.

Tancování s Kačkou

Tento kroužek je určen pro děti 5+, které se chtějí naučit tancovat Děti zde získávají své první zkušenosti s pohybem a rozvíjí se jejich přirozený talent. Proto je cvičení vedeno tak, aby rozvíjelo děti po všech tanečních stránkách. Kačka je skvělá a zkušená choreografka street show a děti si jí velice rychle oblíbí.

Junior taneční aerobik

Junior taneční aerobik je kroužek pro všechny holky, které mají rády pohyb. Kromě aerobiku se v hodinách i tančí. Také se seznámíme se základy gymnastiky, zaměříme se na správné držení těla a posilování

Street show

Skvělý taneční kroužek s prvky ze street dance pro holčičky ve věku od 8 do 15 let. Děti se naučí tancovat, ale v kroužku je důraz i na správné držení těla a protahování. Pěstujeme v dětech teamovou práci se zábavnými prvky z tance.

HERKULÍK- sportovní přípravka

Běhat, skákat, kopat do míče, umět kotouly, kliky. Zaměříme se na atletické činnosti – běh, skoky, házení s míčem i gymnastické činnosti – převaly, správné držení těla.

Karate SHINDOKAN

Pro děti od 8+

Myšáček

Projekt myšáček přináší zábavně-pohybové aktivity pro děti a maminky. Společně zpíváme, tančíme, bavíme se a také si vše ukotvíme vizuálně v obrázkové knížce, do které i výtvarně tvoříme.

Příměstské tábory

Sportování, skákání na trampolíně, denní koupání v bazénu i rybníku, angličtina hrou. Sportovní i tématické hry venku i vevnitř, vodní klouzačka. Jízda na koni, dílničky,závěrečná disco párty, výlety vláčkem. Zábava, hry, zpěv, hudba.

Rehabilitační cvičení

pro všechny holky a kluky, kteří mají problémy se zády a páteří, skoliozou, držením těla, rychlým růstem nebo okorordinací pohybů a rovnováhy.

Dobrodružné víkendovky i s angličtinou

Víkendovky se konají jednou za půl roku a jsou pro děti od 6 let. Každá víkendovka je velmi specifická a má jiný téma. Vše probíhá dobrodružnou historkou, kterou děti následují až do neděle.

Výuka angličtiny

Soukromá výuka angličtiny od začátečníků až po pokročilé. Výuka probíhá zábavnou formou s cizím rodilým mluvčím, 60 minut v domácí atmosféře a pouze v angličtině.