Aerobik pro nejmenší

Základní cvičební prvky a tanečky pro naše nejmenší princezny. Hodiny jsou velice různorodé, hrajeme míčové i jiné hry, cvičíme jógu, skáčeme přes švihadlo, stavíme překážkové dráhy, tancujeme a učíme se základním krůčkům aerobiku i tance.

Dětský aerobik

Dětský aerobik v sobě kromě klasického aerobiku pro dospělé zahrnuje také prvky z pohybových her, gymnastiky a tance. Děti zde získávají své první zkušenosti s pohybem. Proto je cvičení vedeno tak, aby rozvíjelo děti po všech stránkách.

Junior taneční aerobik

Junior taneční aerobik je kroužek pro všechny holky, které mají rády pohyb. Kromě aerobiku se v hodinách i tančí. Také se seznámíme se základy gymnastiky, zaměříme se na správné držení těla a posilování

Street show

Skvělý taneční kroužek s prvky ze street dance pro holčičky ve věku od 8 do 15 let. Děti se naučí tancovat, ale v kroužku je důraz i na správné držení těla a protahování. Pěstujeme v dětech teamovou práci se zábavnými prvky z tance.

Dance school

Každý kdo rád tančí a chce si užívat sobotní víkendy  trošku jinak… naučíte se nejen základy Disco dance, Show dance, contemporary, ale také zažijete spousty legrace s kamarády.

Sportovní přípravka

Běhat, skákat, kopat do míče, umět kotouly, kliky. Zaměříme se na atletické činnosti – běh, skoky, házení s míčem i gymnastické činnosti – převaly, správné držení těla.

Dětská jóga

Dětská jóga je určená pro dětičky od 3 do 10 let. Učí se zde hlavně protahování, relaxaci a odpočinku. Dělají různě jednoduché jógové pozice, které se přirovnávají ke zvířátkům anebo se dělají pomocí básniček a písniček.

Rehabilitační cvičení

Taneční jóga spojuje prvky z tance, pilatesu a jógy. Důležitá je elegance, radost z pohybu z lepšího poznání vlastního těla, vyjádření sebe sama.

Taneční kroužek s Anet

Taneční kroužek pro všechny děti, které rády tančí. Naučí se zde základy různých tanečních stylů od street dance přes latino až po contemporary. V rámci hodin se děti seznámí i se základy gymnastiky, naučí se správnému držení těla a týmové spolupráci.

Příměstské tábory

Sportování, skákání na trampolíně, denní koupání v bazénu i rybníku, angličtina hrou. Sportovní i tématické hry venku i vevnitř, vodní klouzačka. Jízda na koni, dílničky,závěrečná disco párty, výlety vláčkem. Zábava, hry, zpěv, hudba.

Lesní klubík

Lesní Klubík ve městě? Ano, je to opravdu možné! Z naší základny v Edenu je za přírodou blízko všude a to přímo na základně, pěšky, MHD nebo vláčkem.

Dobrodružné víkendovky i s angličtinou

Víkendovky se konají jednou za půl roku a jsou pro děti od 6 let. Každá víkendovka je velmi specifická a má jiný téma. Vše probíhá dobrodružnou historkou, kterou děti následují až do neděle.

Výuka angličtiny

Soukromá výuka angličtiny od začátečníků až po pokročilé. Výuka probíhá zábavnou formou s cizím rodilým mluvčím, 60 minut v domácí atmosféře a pouze v angličtině.